KURUMSAL
EVDENKONSEPT olarak yaşam alanlarını keyfe dönüştürmek isteyen kullanıcılar için ayrıcalıklı, dayanıklı ve sürdürülebilir tasarımlarla hizmet sunmaktayız.
Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir ev dekorasyon mağazası olan EVDEMA ailesinin üyesi olarak Denizli’de kurulduk.
Kurulduğumuz ilk günden bu yana tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefliyor ve müşteri odaklı çözümler buluyoruz.
Ev dekorasyonuna dinamik ve yenilikçi bir dokunuş getirmek için geniş ürün yelpazemizle satış ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Ev dekorasyonunda gerekli tüm ihtiyaçlara hizmet verebilmek için fonksiyonel tasarımlar, güçlü iş birliği ve uzman ekip çalışmalarımızla geleceğin dizaynını inşa etmekteyiz.

Vizyon
Nitelikli hizmet ve dayanıklı ürünleriyle sektörde öne çıkarak, kullanıcılarına elverişli çözümler sunmak.
Sürdürülebilir konsept tasarımlarıyla yerli üretimi destekleyip, ihracat oranlarını artırmak.

Misyon
Yaşam alanları için gerekli tüm dekorasyon ürünlerini koordinasyon ve tasarım entegrasyonuyla kullanıcılarına sunmak.
kurumsal_iletisim_icon.svg
Kurumsal İletişim
Kurumsal iletişim departmanımızda; şirket içindeki transfer süreçlerimizi, paydaşlarımızla ve müşterilerimizle olan bilgi akışımızı koordineli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
crm_icon.svg
CRM
CRM departmanımızda; yaşam alanlarınızı ayrıcalıklı bir deneyime dönüştürmek için nitelikli mimarlarla ortak bir paydada buluşup proje odaklı hizmet vermekteyiz.
ss_hizmet_icon.png
Satış Sonrası Hizmetler
EVDENKONSEPT olarak hayallerin hayata geçtiği aşamaya geçmek için hizmetimizi en kısa sürede tamamlamaktayız. Satış sonrasında da tecrübeli ekibimiz ile birlikte tüm aşamaları kontrol etmekte ve memnuniyet garantisi vermekteyiz.
Başa Dön